• Ananas Inulin

  Ananas Inulin

  Силата на слабеење на ананасот сега во високо концентрирани капсули

  Инулинот е природно диетално влакно во храната. Дали знаевте дека кај популацијата која користи храна богата со влакна, дебелината е ретка појава поради внесот на малку калории и чувството на ситост. Во желудникот влакната доведуваат до побавно празнење.

  Со патентирана производна технологија, новите капсули Ananas Inulin содржат состојка која овозможува намалување на килограмите. Оваа револуционерна техника овозможува одвојување на ензимот од ананасот кој овозможува слабеење и е концентрирана во овие капсули.

  Овие концентрирани ензими овозможуваат да ги согорите мастите и да ги отстраните од вашето тело. Благодарение на високата концентрација, резултатите се навистина брзи (2 капсули од Ananas Inulin создаваат силна апсорбција на мастите).

  Medosan

Ananas Inulin - нова формула


Ananas Inulin

Никој не ми веруваше кога кажав дека успеав да ги намалам килограмите со обичен ананас. Но, сега сите пријатели ме прашуваат каде може да се купат капсулите од Ananas Inulin !

ГИ ОТСТРАНУВА ТОКСИНИТЕ

Неговите својства на чистење на телото, детоксикацијата и прочистувањето на крвта не може да се споредат со ниту едно друго овошје.

Ананас Инулин - најпродавана метода за слабеење во Европа


Ананас Инулин - нови капсули за брзо губење на тежината

Го чисти организмот и го регулира варењето

Познати се својствата на ананасот кои позитивно делуваат на чистењето на организмот, детоксикацијата и чистењето на крвта и кои не може да се споредат со било кое друго овошје.

Проверете ја моќта на бромелинот. Неговата неверојатна способност за уништување на мастите ќе:

 • ги претвори во енергија за вашите мускули
 • или ќе ги исфрли од вашето тело на природен начин

Ananas Inulin

Клиничките истражувања докажуваат


Бромелин, неверојатен ензим содржан во ананасот, во 2 капсули Ananas Inulin се согоруваат до 900 гр масти. ( 900 пати повеќе од својата тежина ).

Силата на слабеење на овие капсули е тестирана на над 340 личности. Резултатите се обработени, забележано е губење на тежината од 590 до 940 г по ден; скоро 1 кг дневно! Мораме да додадеме дека тие 340 тестирани личности се одбрани поради отпорноста на губење на тежината.

Ananas Inulin
Ananas Inulin

Предности на Ananas Inulin капсулите


img

ВИСОКА КОНЦЕНТРАЦИЈА

2 капсули Ananas Inulin претставуваат сила на слабеење како десетици килограми ананас.

img

БЕЗ ЈО - ЈО ЕФЕКТ

Губењето на тежината е трајно. Нема јо - јо ефект , изгубените килограми нема да се вратат.

img

БЕЗ ОДРЕКУВАЊЕ

Губењето на тежината во текот на клиничките испитувања постигнат е кај испитаниците без одрекување од омилените јадења.

img

БРЗИ РЕЗУЛТАТИ

Благодарение на високата концентрација резултатите се брзи. Доволни се 2 капсули дневно за идеално губење на тежината.

img

ПОВОЛЕН ТРЕТМАН

Искористете ја оваа исклучителна понуда. Сега можеме да ви го понудиме Ananas Inulin третманот за помалку од 33,3 ден. дневно.


НАРАЧАЈТЕ ДЕНЕС АНАНАС ИНУЛИН


Третман ѕа 30 дена

60 капсули

Третман ѕа 60 дена

120 капсули

Третман ѕа 90 дена

180 капсули

Со бесплатните поштенски трошоци заштедувате дополнителни 150 ден. !

Состојба на ден : ДОСТАПНО

Очекуваниот рок на достава е 2-5 дена.

Одберете *  
Име *  
Презиме *  
Адреса *  
Поштенски број *  
Место *  
Датум на раѓање
Телефон *  
Email *
Ве молиме одберете на кој начин сакате да ги добивате најновите понуди ( може да одберете повеќе ):
Newsletter
БЕСПЛАТЕН каталог по пошта
Телефонски контакт
При превземање на пратката се плаќа цената и трошоците за достава(150 ден)*
(* поштарината не се наплатува доколку го остварите правото на бесплатана поштарина)

Телефон за информации и нарачки

(пон-пет: 8-18 h)

02/ 3216-923


img

КРАТКО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток можен рок, најчесто следниот работен ден.

img

СИГУРНА ДОСТАВА

Превземаме одговорност за сигурна достава на вашата адреса во неоштетена состојба.

img

ШВАЈЦАРСКИ КВАЛИТЕТ

Ananas Inulin капсулите се изработени од квалитетни состојки со најсовремена технологија и се едноставни за употреба.