• Svelto pojas

  Свелто појас

  За исчезнување на вишокот на наслаги околу половината и за ублажување на ревматските тегоби.

  Како што може да видите во медиумите, Cвелто појасот ви овозможува моментално исчезнување на вишокот сантиметри наталожени околу половината. Освен моменталното, појасот има и долгорочно дејство со кое го поттикнува губењето на масните наслаги.

  • за жени и мажи
  • делува како сауна на вашиот стомак
  • практичен, невидлив, делотворен
  • напредна технологија на изработка
  • една величина

Свелто појас за обликување на телото


Свелто појасот е изработен од тенок и лесен материјал. Се закопчува со помош на лепенка и останува невидлив и на најтенката облека. Не ви пречи во текот на движењето, само лесната топлина ве потсетува дека го носите.
Делува како сауна на вашиот стомак, ја намалува за кратко време вашата половина и ги постигнувате идеалните мерки.

 • Моментално дејство: Вашето тело за миг ќе стане повитко. Овој појас е дизајниран да го притисне вашиот стомак и без напор да ги сокрие перничињата со маснотија.
 • Долгорочно дејство: Вашето тело станува повитко, вишокот на масни наслаги со тек на време исчезнува, а вашата кожа станува поцврста и без целулит.

Svelto pojas
Svelto pojas

ГИ ТОПИ МАСТИТЕ СО НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА

Прицврстете го едноставно појасот околу половината и може да го носите насекаде затоа што е невидлив под облеката. Може да го носите на работа или за време на секојдневните обврски. Најделотворен е кога се носи за време на вежбање, затоа што помага да се исфрли вишокот на вода од организмот.

Носете го додека шетате, за време на трчање, возење велосипед, аеробик, дигање тегови и останати активности.

Бидете упорни и вежбајте со појасот, а резултатите многу бргу ќе станат видливи.

ПРЕДНОСТИ НА ПОЈАСОТ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО

 • ја зголемува температурата на мускулите и ги топи масните наслаги
 • благодарение на меката неопренска пена одлично се прилагодува на телото
 • една големина одговара на сите, жени и мажи
 • носете го насекаде и во секое време
 • ја забрзува циркулацијата на крвта и го обликува телото
 • штеди време и пари

Svelto pojas

Состав


Состав: 95% Chloropren, 5% Polyamid. Перење на 40°. Не се дозволени машинско сушење, пеглање, избелување и хемиска обработка!


НАРАЧАЈТЕ ДЕНЕС СВЕЛТО ПОЈАС


за жени и мажи, една величина

делува како сауна на вашиот стомак

практичен, невидлив, делотворен

Со бесплатните поштенски трошоци заштедувате дополнителни 150 ден. !

Состојба на ден : ДОСТАПНО

Очекуваниот рок на достава е 2-5 дена.

Одберете *  
Име *  
Презиме *  
Адреса *  
Поштенски број *  
Место *  
Датум на раѓање
Телефон *  
Email *
Ве молиме одберете на кој начин сакате да ги добивате најновите понуди ( може да одберете повеќе ):
Newsletter
БЕСПЛАТЕН каталог по пошта
Телефонски контакт
При превземање на пратката се плаќа цената и трошоците за достава(150 ден)*
(* поштарината не се наплатува доколку го остварите правото на бесплатана поштарина)

Телефон за информации и нарачки

(пон-пет: 8-18 h)

02/ 3216-923


img

КРАТКО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток можен рок, најчесто следниот работен ден.

img

СИГУРНА ДОСТАВА

Превземаме одговорност за сигурна достава на вашата адреса во неоштетена состојба..